Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
(044) 279-10-25, (098) 623-33-80 info@folkukraine.com

Ескізи дизайну Резиденції Св. Миколая

30 вересня 2014
Мистецький проект Folk Ukraine спільно з дизайнерами розробили ескізи вигляду головної кімнати Св. Миколая, де він буде приймати усіх охочих дітей. Крім того, дизайн кімнати створений так, щоб діти мали змогу відвідувати майстер-класи, які будуть організовані спеціально в рамках Фестивалю Св. Миколая.

Дизайн інтер’єру Резиденції Святого Миколая створили VAVILON STUDIO та студія «Душевний декор від Олени Добруцької».

У кімнаті Святого Миколая також буде спеціальний стіл, за яким він радо читатиме листи від дітлахів та буде розмірковувати над втіленням мрій та бажань малечі. . Загалом кольорова гама витримана у декількох тематичних кольорах: золотистий, білий, блакитний та бузковий. Слід зазначити, що це не остаточний вигляд Резиденції, ескізи будуть допрацьовувати та удосконалювати, щоб створити по-справжньому казкові умови для дітлахів та Св. Миколая.

Нагадаємо, усі охочі можуть долучитися до організації Фестивалю Св. Миколая, який триватиме з 19 грудня 2014 року до 14 січня 2015 року. Свої пропозиції та заявки просимо надсилати на електронну пошту мистецького проекту Folk Ukraine – info@folkukraine.com.


Усі матеріали розділу «Новини»