Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
(044) 279-10-25, (098) 623-33-80 info@folkukraine.com

Folk Ukraine запрошує усіх охочих взяти участь у Фестивалі Св. Миколая 2014

11 вересня 2014
Вже зовсім скоро до нас завітає снігова царівна-зима, яка принесе із собою фантастичний Фестиваль Св. Миколая, який принесе надзвичайну казку в серця киян та гостей столиці.

Етнокультурний проект Folk Ukraine запрошує взяти участь у конкурсах, які присвячені дійству. До Вашого розгляду пропонуємо декілька новорічних конкурсів, переможці яких отримають грошові винагороди, а кожен учасник іменні дипломи. 

У конкурсі "Новорічна іграшка" можуть взяти участь як маленькі школярі та молодь. Роботу варто подавати на мотузці довжиною у 15 см, щоб мати змогу представити її на новорічній ялинці. Крім того, можна долучитися до конкурсу "Ялинка Св. Миколая". Зверніть увагу, що оргкомітет фестивалю надає ялинку для прикрашання, а для участі у даному змаганні учасник (область, місто, район) може надати команду для оформлення дерева та представлення конкурсних робіт. Усі роботи цих двох конкурсів організатори приймають до 24 листопада 2014 року, за сім днів до початку фестивалю.


А якщо Вам до снаги показати кулінарні здібності в оформленні, то у нас є ще один смачний конкурс "Пряниковий будиночок". Роботу необхідно подати у вигляді 3D-моделі будиночка, а в оздобленні можна використовувати цукати, мармелад, печиво, горішки, карамель. Конкурсні роботи будуть приймати до 18 грудня 2014 року.


Визначення переможців фестивалю буде проходити у два етапи, де на першому - журі визначить фіналістів конкурсів шляхом голосування, а на другому - журі визначить переможців у номінаціях та присудить I, II та III місця.


Переможці не залишаться без подарунків, оскільки загальний призовий фонд фестивалю становить 50 000 грн.

Усі деталі конкурсів та Фестивалю Св. Миколая можете дізнатись тут.

Не проґавте свій шанс стати учасником неймовірної та оригінальної зимової казки, яку Вам подарує Folk Ukraine. 


Усі матеріали розділу «Новини»