Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
(044) 279-10-25, (098) 623-33-80 info@folkukraine.com

Національний заповідник «Софія Київська» під час проведення Фестивалю Св. Миколая

16 жовтня 2014
19 грудня стартуватиме Фестиваль Святого Миколая, який інтегруватиме декілька заходів, зокрема відкриття Резиденції Св. Миколая на території Національного заповідника «Софія Київська». 

Окрім Резиденції, мистецький проект Folk Ukraine спільно з Національним заповідником «Софія Київська» мають на меті створити ще декілька виставкових павільйонів та інших об’єктів для експонування та розваг для дітей. Як ми зазначали, Фестиваль Св. Миколая передбачає проведення декілька конкурсів: «Новорічна іграшка», «Ялинка для Св. Миколая», «Пряниковий будиночок». Для того, аби кияни та гості столиці мали змогу побачити творчі результати конкурсів дітей та дорослих, будуть виділені три спеціальні виставкові зали для ялинок від областей та пряникових будиночків, а також для гірлянд та ялинок від флористів України.

Також на території заповідника буде створено льодяне кафе, де усі охочі, незважаючи на «холодну» назву, зможуть зігрітися та відпочити. Для дітей буде споруджена спеціальна залізна дорога, де вони зможуть весело провести час.


Нагадаємо, Folk Ukraine організовує Всеукраїнський Фестиваль Св. Миколая, який проходитиме на території Національного заповідника «Софія Київська» та Софійській площі. Приєднуйтесь та не зволікайте взяти участь у конкурсах.

Усі матеріали розділу «Новини»