Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
(044) 279-10-25, (098) 623-33-80 info@folkukraine.com

Новий 2015 рік на Софії

15 вересня 2014
Про те, щоб Новий рік зустріти в доброму гуморі та з натхненним настроєм, потрібно подбати заздалегідь. Не турбуйтеся, якщо Ви не встигаєте, адже мистецький проект Folk Ukraine зробить усе за Вас. Вам доведеться лише прийти та насолоджуватися яскравими моментами зимової казки. Не пропустіть чудової нагоди долучитися до новорічного свята, що відбудеться на Софійській площі.

Масштабний захід відбудеться у 2 локаціях, одна з яких – на Софійській площі, інша – на території Національного заповідника «Софія Київська». На Софійській площі відбудеться власне і відзначення Нового року, а також Новорічна ярмарка. Крім того, уже 19 грудня відбудеться фантастичне відкриття Фестивалю Святого Миколая та Новорічної ялинки. 

Новий рік святкуватимемо, як зазвичай 31 грудня з 20.00 год, у програмі передбачена цікава розважальна програма. "Країна мрій" буде дбати за насичене та оригінальне святкування Різдва за всіма українськими звичаями та традиціями. 

Ще одна локація буде розташована на території заповідника, матиме вона особливе призначення Резиденції Св. Миколая і буде функціонувати цілий рік. Однак, з 19 грудня по 14 січня Св. Миколай особисто прийматиме усіх діток та здійснюватиме бажання та мрії малечі. Сама резиденція складатиметься з кількох кімнат-музеїв, які матимуть свою тематику, наприклад, музей новорічних листівок, а також музей новорічної іграшки, писанки, кращих робіт «Талант.арту», солом’яної іграшки, гончарних виробів, ляльки-мотанки, ікон Миколи Чудотворця. Крім того, для усіх охочих будуть організовувати та проводити майстер-класи та екскурсії. 

Як бачимо, програма відзначення Нового 2015 року надзвичайно насичена, адже ми впевнені, що 2015 – це початок нових творчих звершень та здійснення найзаповітніших мрій українців.
Усі матеріали розділу «Новини»