Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
(044) 279-10-25, (098) 623-33-80 info@folkukraine.com

Новомосковськ взяв участь в «Уроках добра»

3 жовтня 2014
Проект «Уроки добра» постійно набирає обертів та активно поширюється на всіх регіонах України. Цього разу приєдналися учні третього початкового класу колегіуму №11, що у м. Новомосковськ, Дніпропетровської області. 

Діти були надзвичайно раді отримати іграшки та заохочувальні подарунки від Св. Миколая – «добрики». Згодом школярі з надзвичайним захопленням взялися за виготовлення власних іграшок для своїх ровесників зі школи-побратима у м. Київ. Після ділилися своїми враженнями від отриманих подарунків та розповідали свої мрії про майбутнє України. 

Мистецький проект Folk Ukraine дякує за тісну співпрацю в організації та проведенні «Уроків добра» головному спеціалісту управління культури та туризму, Шаульській Олені Олександрівні, та  директору Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею, Роменській Людмилі Яківні, а також вчителю праці, Поляничко Галині Вікторівні. Надіємось, що наша співпраця продовжиться в інших проектах Folk Ukraine.

Нагадаємо, основна мета «Уроків добра», які проводяться в рамках Фестивалю Св. Миколая – спонукати молодших школярів творити добро та налагоджувати міцні «мости дружби» між різними школами областей України. 


Усі матеріали розділу «Новини»