Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
(044) 279-10-25, (098) 623-33-80 info@folkukraine.com

Проект «Урок добра» у серці Західної України

23 жовтня 2014
Як відомо, проект «Урок добра» спрямований на те, щоб налагоджувати міцні «мости дружбі» між різними областями України. У жовтні Львів у себе започаткував традицію проведення таких уроків, а саме Львівська ЗОШ №1. Діти цього навчального закладу отримали подарунки від школярів з міста Києва у вигляді різноманітних іграшок, а також невеличкі заохочувальні подарунки від Св. Миколая – «Добрики», які нагадуватимуть їм про робити добрі справи протягом всього року.

Крім того, учні ЗОШ №1 у м. Львів роздумували над тим, які фактори формують добро у їхньому житті, а також з неймовірним захопленням виготовляли свої іграшки для обміну із школою-побратимом. Діти були надзвичайно раді і сподіваються на підтримку та розвиток зв’язків зі своїми новими друзями. 

Мистецький проект Folk Ukraine висловлює щиру вдячність за допомогу у проведенні «Уроку добра» директору Львівської ЗОШ №1, Брилинському Мирославу Степановичу, а також заступнику директора з виховної роботи, Шевчик Мирославі Степанівні. Ми надіємось на активну та плідну співпрацю в інших проектах.
Нагадаємо, «Уроки добра» вже успішно провели у Черкасах, Вінниці, Луцьку, Тернополі, у Новомосковську Дніпропетровської області та у м. Слов’янськ Донецької області. Лише спільно творячи добрі справи, ми зможемо об’єднати нашу країну, аби підтримувати її національні традиції та звичаї.

Усі матеріали розділу «Новини»