Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
(044) 279-10-25, (098) 623-33-80 info@folkukraine.com

У Слов’янську відбулися «Уроки добра»

10 жовтня 2014
«Уроки добра» - досвід, який повинні отримати усі школярі України, щоб усвідомити необхідність добрих справ протягом усього року. Проект уже дійшов до кількох областей, зокрема цього разу «Уроки добра» дійшли до Слов’янська, до ЗОШ № 12. Учні 3-А класу з надзвичайним захопленням долучилися до виготовлення святкових сувенірів для своїх ровесників зі школи у м. Київ.

Школярі Слов’янська отримали іграшки та невеличкі подарунки від Св. Миколая – «Добрики». У свою чергу діти натхненно взялися виготовляти свої подарунки для школярів. Вони вирішили, що це будуть Ангели Добра, які повинні сповіщати лише приємні та радісні звістки з усіх усюд. На «Уроці добра» юні школярі поділилися своїми особистими мріями та побажаннями щодо майбутнього України. Учні-третьокласники були раді творити добро для своїх нових друзів і сподіваються на подальшу підтримку та співпрацю.

Мистецький проект Folk Ukraine висловлює щиру подяку міському методисту, Ставіній Людмилі Миколаївні, та класному керівникові 3-А класу, Телятниковій Ларисі Геннадіївні, за активну співпрацю та допомогу в проведенні «Уроків добра». Надіємось, що наша співпраця продовжиться в інших проектах Folk Ukraine.

Нагадаємо, «Уроки добра» спрямовані на те, що спонукати малят творити добро і налагодити міцні «мости дружби» між школами різних регіонів України.


Усі матеріали розділу «Новини»