Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
(044) 279-10-25, (098) 623-33-80 info@folkukraine.com

«Уроки добра» тепер у Житомирі

21 жовтня 2014
Проект «Урок добра», який відбувається у рамках проведення Всеукраїнського Фестивалю Св. Миколая, постійно розширює свої кордони. Сьогодні він успішно пройшов у Житомирі, а саме у ЗОШ №19. Учні-другокласники отримали подарунки від своїх ровесників зі школи у м. Київ, а також Св. Миколай передав дітям невеличкі заохочувальні подарунки – «Добрики», які є символом добра.

Протягом уроку школярі роздумували над значенням добра у їхньому повсякденному житті, а також створили власне дерево добра, яке поповнювали листочками добрих справ. Після активних обговорень учні з великим задоволенням та ентузіазмом почали виготовляти іграшки для дітей із школи-побратима. Діти щиро сподіваються на подальшу підтримку зв'язків зі своїми новими друзями. 

Мистецький проект Folk Ukraine висловлює щиру подяку заступнику директора ЗОШ №19 з виховної роботи, Кучківській Наталі Михайлівні, та класному керівникові 2-А класу, Іщенко Аллі Аркадіївні, за допомогу у проведенні «Уроку добра» та плідну співпрацю. Надіємось, що діти Вашої школи долучаться і до інших проектів від Folk Ukraine.

Нагадаємо, «Уроки добра» стартували у м. Київ на території Національного заповідника «Софія Київська», де школярі мали змогу виготовляти іграшки для своїх ровесників та спілкувалися зі Св. Миколаєм. Крім того, проект спрямований на те, щоб налагоджувати міцні «мости дружби» між різними областями України.


Усі матеріали розділу «Новини»