Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
(044) 279-10-25, (098) 623-33-80 info@folkukraine.com

«Уроки добра» тепер уже й на Півдні України

27 жовтня 2014
Цього разу ми раді повідомити, що «Уроки добра» успішно провели на Півдні України, а саме у Херсонській гімназії №20. Учні-третьокласники охоче прийняли подарунки від своїх ровесників з міста Київ. Крім цього, вони отримали невеличкі подарунки від Св. Миколая, які стимулюватимуть їх допомагати іншим та робити подарунки своїми руками.

Школярі натхненно та з надзвичайно-великим запалом виготовляли іграшки для нових друзів. Третьокласники вирішили здивувати своїх ровесників ляльками-мотанками, які є оберегами від негараздів для всіх українців. Крім того, разом з класним керівником вони розмірковували про значення добра у їхньому повсякденному житті, також діти поділилися своїми мріями та побажаннями щодо майбутнього України.

Також вчителі та учні зняли невеличке відео про свій «Урок добра». Такий досвід є першим, але сподіваємось, що не останнім. Дякуємо за Вашу активність!

Мистецький проект Folk Ukraine висловлює щиру подяку педагогу-організатору Херсонської гімназії №20, Головченко Христині, та класному керівнику 3-А класу, Іскович Людмилі Анатоліївні, за тісну співпрацю та організацію «Уроків добра» для своїх учнів. Щиро надіємось, що наша співпраця продовжиться в інших проектах Folk Ukraine.Нагадаємо, проект «Урок добра» спрямований на налагодження міцних «мостів дружби» між школярами зі всієї України. Приєднуйтесь і Ви, адже творити добро разом веселіше!

Усі матеріали розділу «Новини»