Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
(044) 279-10-25, (098) 623-33-80 info@folkukraine.com

«Уроки добра» у файному місті Тернопіль

13 жовтня 2014
«Уроки добра» постійно розширюють свої межі і кожного разу охоплюють все більше областей України. Цього разу проект успішно провели у Тернопільській спеціалізованій школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Учні 4-В класу охоче прийняли іграшки від школярів з м. Київ, а також невеличкі заохочувальні подарунки від Св. Миколая – «Добрики», які є символом добрих справ.

Згодом діти взялися за виготовлення браслетів дружби – фенічок – для своїх ровесників. Слід зазначити, що школярі з щирим захопленням створювали подарунки. Під час уроку роздумували над складовими, які творять добро у житті людини. Крім того, вони в інтерактивній формі придумували прислів’я та приказки про добро, переглянули мультфільм, а також сформували квітку доброти. Учні-четвертокласники були надзвичайно раді налагоджувати «мости дружби» зі школярами з м. Київ. 

Мистецький проект Folk Ukraine висловлює щиру подяку директору ТСШ №3, Дудяку Степану Івановичу, заступнику директора початкових класів, Будій Надії Дмитрівній, та класному керівнику 4-В класу, Цибульській Світлані Анатоліївні, за тісну співпрацю та організацію «Уроків добра» для своїх учнів. Надіємось, що наша співпраця продовжиться в інших проектах Folk Ukraine.

Нагадаємо, проект «Уроки добра» успішно стартував у Києві, де учні початкових класів виготовляли власноруч іграшки і ділилися своїми особистими мріями та побажаннями про майбутнє України. 

\
Усі матеріали розділу «Новини»