Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
(044) 279-10-25, (098) 623-33-80 info@folkukraine.com

Велика новорічна виставка на Софії

22 вересня 2014
Мистецький проект Folk Ukraine готує проект новорічного ярмарку на Софійській площі, а саме тому ми відкриті до нових пропозицій від охочих долучитися до організації.  

Слід зазначити, що це буде не просто функціональні торгові точки для продажу сувенірів та іграшок від народних майстрів, але й цілий комплекс, який інтегруватиме сцену  для виступів народних колективів та зірок естради, майданчика для проведення численних майстер-класів та місце для виховних дитячих заходів та відпочинку. 

Крім того, організатори планують долучити фуд-корти, аби всі охочі змогли насолодитися справжньою різдвяною вуличною їжею та зігрітися гарячими безалкогольними напоями. Також на Софійській площі виділять окрему територію для спілкування та зустрічей відвідувачів ярмарки.

Нагадуємо, що цього року до організації Фестивалю Св. Миколая зможуть долучитися усі охочі. Для цього Вам необхідно просто надіслати лист зі своїм пропозиціями щодо проведення новорічно-різдвяних свят, а Folk Ukraine допоможе втілити Ваші побажання в життя.

Усі матеріали розділу «Новини»